Про підприємство

  Товариство з обмеженою відповідальністю Кузнецовське налагоджувально-монтажне управління «Електропівденмонтаж» засновано в 1998 році з числа професіоналів бувшого тресту «Електропівденмонтаж» Міненерго СРСР та об’єднує сьогодні в своєму складі керівників, інженерів та робітників. До 2010 року ТОВ КНМУ «ЕПМ» було асоційованим членом ВАТ «Корпорація «Електропівденмонтаж» (м.Харків) та власником частини акцій Корпорації.

    За 14 років роботи звитяжним колективом підприємства, найкращих представників якого репрезентовано на цих фото, здійснено немало трудових звершень. Весь цей час беззмінним основним замовником послуг КНМУ була ВП Рівненська АЕС ДП НАЕК «Енергоатом», окрім цього виконувались замовлення МАГАТЕ, фірми Framatom, ВАТ «Південтеплоенергомонтаж», Рівненської обласної державної адміністрації, ТОВ "FRANCem", ЗАТ «Укратоменергобуд» та інших.

    Підтвердженням високого рівня професіоналізму працівників підприємства стало виконання значних обсягів робіт для ВП РАЕС з вводу в експлуатацію енергоблоку №4: монтаж автоматизованої системи АСКРО, мережі зовнішнього та внутрішньооб’єктового зв’язку, системи радіаційного контролю, промислового телебачення; монтаж та налагоджування системи автоматичного газового пожежегасіння, локальної обчислювальної мережі; роботи з монтажу інженерно-технічних засобів охорони майданчика ВП РАЕС та охоронного освітлення; виконання робіт в житловому комплексі, об’єктах соціально-культурного призначення м.Кузнецовська.

    Значимими віхами в трудовій історії підприємства відмічено монтаж та наладку системи відеонагляду за переміщенням ядерного палива на всіх блоках ВП РАЕС (замовник – МАГАТЕ), виготовлення і монтаж системи пасивної рекомбінації водню в контайменті, що виконувалися під егідою європейської програми TACIS (замовник – фірма Framatom), монтаж і наладка «під ключ» інженерних мереж центрального офісу в смт. Буча Київської області для ВАТ «Південтеплоенергомонтаж», монтаж і наладка слабост-румних мереж і системи автоматичної пожежної сигналізації реабілітаційного центру для дітей-інвалідів в м.Кузнецовську (замовник – Рівненська ОДА), монтаж електрообладнання і електроосвітлення гіпермаркету «АШАН» в м.Київ (замовник – ТОВ FRANCem), монтаж локальної обчислювальної мережі і освітлення АБК ВП РАЕС в рамках підготовки до візиту місії OSART на замовлення ЗАТ «Укратоменергобуд».