Основні напрямки нашої діяльності 

   Товариство з обмеженою відповідальність “Кузнецовське налагоджувально – монтажне управління” було засноване в 1998 році на базі досвідченого колективу монтажників та налагоджувальників електроенергетичної галузі.

   За 14 років активної виробничої діяльності високваліфіковані спеціалісти КНМУ вивели підприємство в ряд провідних організацій з виконання електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт на Рівненській АЕС та на території України.

Галузі нашої діяльності:

  • Загальнобудівельні роботи.

  • Виготовлення електротехнічних частин проектів будь-якого рівня складності.

  • Проектування, монтаж та налагоджування систем фізичного захисту ядерних установок та ядерних матеріалів.

  • Виконання електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт.

  • Проектування, монтаж, тестування з наданням гарантії структурованих кабельних систем (СКС).

  • Проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду.

  • Проектування установок охоронної та автоматичної пожежної сигналізації, систем оповіщення та керування евакуацією на випадок пожежі на об’єктах різного призначення.

  •  Монтаж та пусконалагоджувальні роботи, технічне обслуговування мереж автоматичної пожежної та охоронної сигналізації, систем оповіщення та керування евакуацією на випадок пожежі.

   Всі ці роботи підприємство виконує як по-елементно, так і “під ключ”.

   Золотий фонд КНМУ – колектив, - має багатий досвід виконання зазначених робіт на більшості АЕС СНД.

   Можливість виконання цих робіт підтверджена Державними ліцензіями (ліцензія Держбуду України, ДДПБ МНС України, ДКЯР України), Висновком про можливість надання послуг для АЕС України, Сертифікатами фірми AЕSP, Угодою про надання дистриб’юторських послуг СКБ “Електронмаш”.

   Висока якість надання послуг гарантується беззастережним дотриманням вимог “Настанови з якості”, розробленої у відповідності до міжнародних стандартів серії ISO 9000.

   Розміщене ТОВ КНМУ “ЕПМ” в м.Кузнецовську на території промислового майданчика, де знаходяться виробнича база та офісні приміщення з необхідним сучасним технологічним обладнанням.